mark

Od soboty nás čeká extrémně chladné počasí

Dneska nám postupně bude končit inverzní raz počasí a naopak k nám za studenou frontou začne proudit původem arktický vzduch od severu.

Takže dnes bude převážně zataženo místy mlhy a mrholení během dne muže přechodně oblačnosti ubývat ale večer zas přibude už frontální oblačnost a místy se objeví slabý déšť na horách později i srážky sněhové. A teploty vystoupí na 10 až 14 st.C

Zítra bude převážně zataženo jen zpočátku muže byt až oblačno a místy se objevy déšť nebo přeháňky a srážky budou postupně od JZ četnější. Ve vyšších polohách postupně už i od středních poloch srážky sněhové. A ochladí se teploty vystoupí na 4 až 8 stupnu celsia.

A v sobotu bude převážně zataženo s deštěm nebo deštěm se sněhem od středních poloch se sněžením a přechodně se sněžení muže objevit i v nížinách. A od SZ slábnutí srážek a ubývání oblačnosti.  A teploty budou mezi 0 až 4 st.

A na podobné teploty to vypadá až do konce října.Komentáře k článku

mark mark.blogy.in-pocasi.eu/ říká
25.10.2012

Situace bude taková že cca. na hranici ČR a SR se bude zpočátku udržovat teplotní rozhraní.

Kocka říká
25.10.2012

Jsem zvědavý na sobotní ráno.Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Poslední články

O mně

Vítám vás na mém webu. Jmenuji se marek jsem z Ostravy. a je mi 24 let. Web na in-počasí jsem si založil protože o počasí se zajímám od malá. A nejradši z ročních období mam zimu. Upozornují že mé předpovědi jsou amatérské a muže se stát ze nemusí vyjít.

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí