mark

Příchod zimního počasí na přelomu listopadu a prosince.

 

Situace bude taková že do střední Evropy přímo na naše území postoupí tlaková níže od Jihu a ta způsobí že se ve čtvrtek bude nad naším územím vlnit frontální rozhraní a zatím co na Z. se bude dostávat chladný vzduch po zadní straně TN. tak na V. bude po její přední straně proudit teply vzduch v patek by se již cela ČR měla dostat do tylu TN a měl by k nám proniknout studený vzduch.

 

Momentálně to vypadá že zítra bude oblačno až zataženo místy déšt většinou slabý v Krušných horách večer sněžení. Teploty 8 až 12°C na západě kolem 6°C
Ve čtvrtek bude v Čechách zataženo s deštěm ( na SZ. Čech se sněžením i v nížinách). Na Moravě a ve Slezsku oblačno až zataženo a déšt jen místy. A teploty budou od 6 do 12°C na Z. 0 až 6°C během dne další ochlazovaní.
A od patku bude vetšinou polojasno až oblačno a jen místy sněhové přehanky na V. zpočátku v nižších polohách ještě smíšené.
A teploty vystoupí na -3 až +2°C na vychodě v patek až na 4°C


Komentáře k článkuVložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Poslední články

O mně

Vítám vás na mém webu. Jmenuji se marek jsem z Ostravy. a je mi 24 let. Web na in-počasí jsem si založil protože o počasí se zajímám od malá. A nejradši z ročních období mam zimu. Upozornují že mé předpovědi jsou amatérské a muže se stát ze nemusí vyjít.

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí