mark

Čeká nás razantní ochlazení.

I nadále si s námi chce příroda pohrávat jak už jsme si ovšem v tomto roce zvykli.

Takže podle nynějších výstupů to vypadá že k nám bude zpočátku zejména ve vyšších vrstvách atmosféry proudit velmi teplý vzduch od jihu který bude v příštím týdnu zvolna slábnout a v druhé pulce příštího týdne by se k nám měl za studenou frontou dostávat na konec října velmi studený vzduch.

Takže dnes bude zataženo nízkou oblačností a místy mlhy a ojediněle mrholení. Na horách a místy i nižších polohách jasno až polojasno zejména na východě.

A max teploty vystoupí na 12 až 16 stupnu pří zmenšené oblačností budou teploty kolem 19 st.

Podobné počasí bude panovat i dalších dnech akorát se postupně začne ochlazovat

Zítra na teploty 12 až 16 místy až 20 st.

V utery 15 až 19 pří inverzí kolem 13 st.

Ve středu bude 12 až 16 st

Ve bude před studenou frontou polojasno až oblačno a teploty vystoupí ještě na 10 až 14 st

V patek výrazné ochlazovaní

V patek bude tedy oblačno až zataženo a místy  déšť nebo přeháňky ve vyšších polohách postupně sněhové a od severu ustáváni srážek a teploty vystoupí jen na 4 až 8 st. na JV ještě až na 12 st.

A zatím to vypadá že od soboty se budou teploty pravděpodobně pohybovat mezi 1 až 6 st. tak se můžou srážky sněhové objevit už od středních poloch a přechodně i v nižších polohách.Komentáře k článkuVložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Kolik dní má týden (slovy): (požadováno)

Poslední články

O mně

Vítám vás na mém webu. Jmenuji se marek jsem z Ostravy. a je mi 24 let. Web na in-počasí jsem si založil protože o počasí se zajímám od malá. A nejradši z ročních období mam zimu. Upozornují že mé předpovědi jsou amatérské a muže se stát ze nemusí vyjít.

Copyright © 2008 Vytvořeno službou Blogy, Počasí